Ogłoszenie o konkursie na stypendia doktoranckie

UWr

Ogłoszenie o konkursie na stypendia doktoranckie

w projekcie NCN OPUS „COV-WORK: Świadomość społeczno-ekonomiczna, doświadczenia pracy i strategie radzenia sobie Polaków w kontekście kryzysu post-pandemicznego”

Dr hab. Adam Mrozowicki, prof. UWr, kierownik projektu NCN OPUS „COV-WORK: Świadomość społeczno-ekonomiczna, doświadczenia pracy i strategie radzenia sobie Polaków w kontekście kryzysu post-pandemicznego” (finansowanie Narodowe Centrum Nauki, nr umowy: UMO-2020/37/B/HS6/00479), w imieniu konsorcjum naukowego Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłasza konkurs na dwa stypendia doktoranckie w w/w projekcie.

Przewidziano dwa miejsca stypendialne: jedno w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego (Wydział Nauk Społecznych, Instytut Socjologii) oraz jedno w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Kolegium Ekonomiczno-Społeczne, Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej, Zakład Socjologii Ekonomicznej).

Stypendia zaplanowane są na okres 24 miesięcy, od 1 marca 2021 roku do 28 lutego 2023 roku. Wynagrodzenie dla stypendystów to 1000 zł miesięcznie (netto).

Termin składania dokumentów: do 31 stycznia 2021 roku, rozstrzygnięcie konkursu do 28 lutego 2021 roku. Kompletne aplikacje – wraz ze wskazaniem preferowanego miejsca realizacji stypendium („Stypendium w UWr”, „Stypendium w SGH”) należy przesyłać e-mailowo na adres kierownika projektu: dr hab. Adama Mrozowickiego, prof. UWr: adam.mrozowicki@uwr.edu.pl. Dopuszczalne jest aplikowanie na miejsca w obu uczelniach: należy wówczas zaznaczyć ten fakt w aplikacji („Stypendium w UWr lub SGH”).

Więcej informacji oraz wymagania stawiane kandydatom: