Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Wydział Nauk Społecznych

Strona główna > Studenci > Samorząd Wydziałowy > Poznaj Zarząd

Poznaj Zarząd

Pawel-Sznycer

Paweł Sznycer

Starosta Wydziału Nauk Społecznych
kontakt: pawel.sznycer@ss-uwr.edu.pl

Mam na imię Paweł, jestem Starostą Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie studiuję bezpieczeństwo międzynarodowe, wcześniej — dyplomację europejską, a w przyszłości mam zamiar zostać oficerem Wojska Polskiego. Wrocław zauroczył mnie możliwościami rozwoju, bo jako najbardziej prostudenckie miasto w Polsce, pozwala wspólnie działać i pomagać. Poza uczelnią trenuję siatkówkę, uczę się samodzielnie języków obcych (obecnie niemieckiego i arabskiego) oraz próbuję różnych przepisów kulinarnych (carbonara tylko na żółtkach!). Uwielbiam oglądać filmy Quentina Tarantino ("say‚ what’ again") i grać w Scrabble.

Zawsze staram się być otwartym i spojrzeć na problem z różnych perspektyw! Jeśli masz jakiś pomysł, który możemy razem zrealizować, albo problem, który trudno rozwiązać, daj znać — na pewno coś wymyślimy!

Ela-Olszewska

Ela Olszewska

Przewodnicząca WRSS WNS
kontakt: elzbieta.olszewska@ss-uwr.edu.pl

Hej! Mam na imię Ela i obecnie studiuję Zarządzanie Projektami Społecznymi na stopniu magisterskim. Przez to kręci mnie wszystko, co dotyczy psychologii i prawidłowości w funkcjonowaniu ludzi w sferze społecznej, a szczególnie ich zachowanie w Internecie.

Moim guilty pleasure, niezrozumiałym wśród znajomych, jest oglądanie polskich youtuberów i streamerów oraz moderowanie dyskusji na ich kanałach. Powiem Wam w tajemnicy, że po prostu lubię patrzeć jak ktoś gra i jestem gadułą! Uwielbiam spędzać czas w gronie bliskich znajomych, dzielić się opiniami i konfrontować punkty widzenia.

Jestem cierpliwa, o czym najlepiej świadczy bycie mamą 4 kotów. Jednocześnie rozsadza mnie energia i chęć realizowania projektów dla innych. Działam aktywnie w Samorządzie Studentów od 2 lat - zaczęłam od pomocy przy Juwenaliach, a obecnie pełnię funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Wizerunkowej. Na co dzień przewodzę grupce zapaleńców, którzy chcą robić coś dla innych. Liczę na to, że wspólnymi siłami stworzymy coś fajnego na naszym wydziale!

Julia-Porczynska

Julia Porczyńska

Wiceprzewodnicząca WRSS WNS
kontakt: julia.porczynska@ss-uwr.edu.pl

Cześć, nazywam się Julia Porczyńska i jestem studentką III roku na kierunku socjologia ekonomiczna. Od początku swoich studiów jestem związana z Samorządem Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego poprzez działalność na rzecz studentów; początkowo członkini komisji dydaktycznej, następnie komisji HR.; realizowałam projekty m.in. "Zróbmy sobie wykład" oraz Juwenalia Wrocławskie. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam przewodniczyć i organizować, o czym świadczy m. in. fakt, że na każdym etapie mojej edukacji pełniłam funkcję przewodniczącej klasy a aktualnie pełnię obowiązki starościny roku. W pracy także realizuję się jako organizatorka, planując szkolenia. Rzecz z jaką kojarzy mnie absolutnie każdy kto mnie zna to mój ukochany zestaw notes plus kalendarz, o którym nigdy nie zapominam. Uwielbiam uwieczniać chwile w każdej formie (dużo piszę, a moja karta w telefonie zawsze przepełniona jest masą zdjęć). Z natury jestem gadułką o optymistycznym nastawieniu. Uwielbiam dobrą kawę i szeroko pojętą sztukę, której kontemplacja sprawia mi ogromną przyjemność. W malarstwie najbardziej lubię impresjonizm, a moimi ulubionymi malarzami są Józef Mehoffer, Olga Boznańska i Renoir.

Milka-Sysio

Miłka Sysio

Skarbnik WRSS WNS
kontakt: milosława.sysio@ss-uwr.edu.pl

Hej! Mam na imię Miłka i jestem tym przypadkiem, kiedy imię mówi bardzo dużo o człowieku. W Samorządzie Studentów UWr aktywnie działam od 2018 r.

Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi, dlatego zajmuję się szeroko pojętą działalnością charytatywną i społeczną.

Studiuję niestacjonarnie Zarządzanie Projektami Społecznymi, ale szkołę średnią skończyłam z tytułem technika chemii analitycznej (lubię łączyć wiele dziedzin życia i tworzyć coś nowego!).

Zadowolę się dobrą psychologiczną powieścią w akompaniamencie muzyki lat 80. i 90.

MKocierz-WNS-(1)-1

Gosia Kocierz

Sekretarz WRSS WNS
kontakt: malgorzata.kocierz@ss-uwr.edu.pl

Hej wszystkim! Nazywam się Gosia Kocierz i aktualnie jestem studentką II roku Stosunków Międzynarodowych oraz I roku Prawa. Mam to szczęście, że (prawie na pewno) wiem, co chciałabym robić w życiu - stąd też połączenie tych dwóch kierunków. Od początku studiów jestem również związana z Samorządem Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz działałam obecnie w dwóch kołach naukowych. Moja działalność samorządowa i społeczna zaczęła się już w podstawówce, od tego czasu należałam do samorządów szkolnych, a także pomagałam przy wielu akcjach charytatywnych. Muszę przyznać, że tkwi we mnie nieustanna potrzeba "robienia czegoś więcej”, dlatego wszędzie mnie pełno! Uwielbiam być w miejscach, w których coś się dzieje - brać udział w przeróżnych projektach, eventach czy też masowych koncertach. Typowo, ale szczerze, powiem również, że podróżowanie jest moją ogromną pasją. Szczególne miejsce w moim serduszku zajmują architektura, ludzie, jedzenie i kultura Wielka Brytanii oraz Węgier! Mam też dość eklektyczny gust muzyczny – słucham praktycznie wszystkiego, co mnie urzeknie, niezależnie od gatunku.