Przejdź do wyszukiwarki/Go to searching
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast

Uniwersytet Wrocławski

Wydział Nauk Społecznych

Strona główna > Wydział > Wydarzenia > Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk Społecznych UWr

Szanowne Studentki, 

Szanowni Studenci, 

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych, działając w oparciu o Regulamin Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego i decyzję UKW SS, ogłasza wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk Społecznych UWr (§25 ust. 1 Regulaminu Samorządu Studentów). W jej skład wchodzą zarówno władze dziekańskie, profesorowie, doktorzy, pracownicy administracyjni, jak i my, studenci i doktoranci. Podczas posiedzeń podejmowane są decyzje w sprawach związanych z nauczaniem, jak i organizacją działalności na wydziale, zgodnie z postanowieniami Statutu Uniwersytetu Wrocławskiego r. 4 §38, p.1.
Dla wszystkich, którzy chcą podjąć się obowiązku, udostępniamy formularz zgłoszeniowy. Zamknie się on 13 kwietnia o godzinie 16:00.
Link: https://forms.office.com/r/PkcGaKVvLB


Stworzony formularz, to narzędzie Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Społecznych, który pozwoli nam wybrać odpowiednich kandydatów. Nie jest on oczywiście jedyną formą przyjmowania zgłoszeń. Formularz pomoże nam w łatwy sposób zebrać kandydatów i rozważyć kandydatury na najbliższym posiedzeniu WRSS WNS. W przypadku pytań, prosimy o kontakt: wnsuwr@gmail.com.


Lista osób wybranych na studenckich przedstawicieli do Rady Wydziału zostanie ogłoszona na stronie: https://wns.uni.wroc.pl/Studenci/Aktualnosci.

WYBORY